.

.

Гербер бебе и дете девојче џемпер кардиган

Гербер бебе и дете девојче џемпер кардиган

оценки:

DEN 396.80
Од стока
Достапно.

Нашите слатки кардигани се совршени за положување кога има студ во воздухот. Носете ги Оставете ги омилените фустани на вашето дете, маички, облеки и многу повеќе. Секој од нив е направен со мека памучна точка што вие и вашето дете ќе ја обожавате. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од OEKO-Tex®, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува едно бебе со долг ракав или дете девојче Пинк Кардиган. Гербер бебе и дете девојче џемпер Кардиган, (новороденче - 5Т). Вклучува едно бебе или дете девојче Кардиган. Направено со мека и топла, убава ткаенина од памук Поинтел. Карактеристики на удобните вратови на екипажот, долги ракави и предните затворања на предната промена. Цврста розова. Обезбеден слој на омилените каросерии на вашето дете, маички, фустани и повеќе. ОЕКО-TEX Број на сертификација : Стандард 100 од OEKO-TEX #20.HID.08293 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% памук Поител. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и