.

.

Држач за хартија за хартија од липер бамбус

Држач за хартија за хартија од липер бамбус

оценки:

DEN 319.68
Од стока
Достапно.

Ажурирајте го вашиот дом со држачот за хартија за хартија од липер 8838 бамбус. Има преголеми ролни и е ламинирано со лепак без храна. Вода пријателски и лесен за грижа, овој штанд за тоалетна хартија од дрво е привлечен и издржлив. Држач за стоечка хартија за хартија од липер.

За производот

Купувачите избираат и