.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

оценки:

DEN 680.00
Од стока
Достапно.

Прекрасен изглед со места за одење, Zenna Boot од Brinley Co. Овој чиста чизми над коленото има ретро бадем-пети и патент за леснотија на пристап. Индол од 4 мм TRU Comfort Fonam ™ нуди совршена количина на перница, а слабиот веган кожен го комплетира дизајнот. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 19 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и