.

.

Апстрактна мермерна област на Амелија Морвен, сива сина боја, 4'5 6'5

Апстрактна мермерна област на Амелија Морвен, сива сина боја, 4'5 6'5

оценки:

DEN 1242.56
Од стока
Достапно.

Големина : 4'5 "x 6'5". Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Висина на купот : 0,38 во . Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Заштеди пари.

За производот

Купувачите избираат и