.

.

Едноставно Дејзи снег обоен банер ден Ханука мек вртено полиестер декоративно фрлање перница, 14 20

Едноставно Дејзи снег обоен банер ден Ханука мек вртено полиестер декоративно фрлање перница, 14 20

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно Daisy 20 "x 14 " Снежен банер на ден Акцент перница од нашата колекција на празнични суштини. Оваа перница ќе додаде стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел и светла. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и