.

.

Панталони со карирано за спиење на Georgeорџ Машки

Панталони со карирано за спиење на Georgeорџ Машки

оценки:

DEN 223.84
Од стока
Достапно.

Зачувајте ги овие панталони за спиење на Georgeорџ Флие за мажи кои имаат пространа вклопување за максимална удобност. Без разлика дали сте подготвени за спиење или само да легнете низ куќата, овие пантолони за спиење на руно се сигурно ќе ве одржуваат пријатно и пријатно во текот на денот. Овие пантолони за спиење се направени во супер-мека ткаенина од руно и има покриена еластична лента за половината и вртење на вртење за прилагодливо вклопување со опуштено вклопување за лесно движење. Исклучиво на. Панталони со карирани панталони за спиење на Georgeорџ Машки : Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; дизајн на руно; летање на копчето. Машки руно за спиење од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и