.

.

Шампионска машка атлетика арена моќ висока патика

Шампионска машка атлетика арена моќ висока патика

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Bl Dazzle 'em на теренот во арената моќ Здраво машка патики од Шампион. Со премија од кожа на горниот дел од кожење со јака за дополнителна удобност, оваа патика со чипка, исто така, има прилагодлива лента за кука и јамка за безбедно вклопување. Ткаенината поставила со матична форма плус пена преку лежење по поставувањето, додека гумената надворешна плоча се стабилизира со влечење што ги корени страничното движење за чисти џемпери. Кожа горен. Затворање на чипка. Подготвена јака. Ткаенина поставена влошка.

За производот

Купувачите избираат и