.

.

Ournourneуни колекција женска ширина со широка ширина текстуриран материјал се лизга на станови на Мери Janeејн

Ournourneуни колекција женска ширина со широка ширина текстуриран материјал се лизга на станови на Мери Janeејн

оценки:

DEN 431.68
Од стока
Достапно.

Подигнете ја вашата гардероба со станот на балетот Cait од колекцијата на ournee. Луксузната веганска кожа, каиш и лак детали, а блок -потпетиците прават шик дизајн кој е и стилски и елегантен. Овој стил на лизгање на Мери Janeејн е детален со зашилен пети за софистициран изглед. Подготвената влошка и широката ширина на нозете обезбедуваат целодневна удобност, што го прави совршен додаток на вашата колекција на чевли. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Купувачите избираат и