.

.

Девојки за дете на Дизни принцеза, лабави се вклопуваат во пижами со краток ракав, сет на ПЈ

Девојки за дете на Дизни принцеза, лабави се вклопуваат во пижами со краток ракав, сет на ПЈ

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Вашето девојче ќе сака да спие и да лежи во овој супер мек и удобен плетен сет во кој има свои омилени ликови. 3-PC сет вклучува 1 шарен печатен врв на кратки ракави, 1 кратко дно и 1 долг дно со еластична лента за половината. Совршен за мешавина и натпревар. Девојки за мали деца. 3 парчиња сет. Лиценцирани карактери. Шарени отпечатоци. Полиестер плете. Краток ракав на врвот. Кратко дно. Долго дно.

За производот

Купувачите избираат и