.

.

Кристално оригинално крило сос, Оз

Кристално оригинално крило сос, Оз

оценки:

DEN 66.88
Од стока
Достапно.

Додадете класичен вкус на пилешко со кристално оригинално сос од крило. Има месар, опиен вкус, додека исто така е без маснотии. Овој сос од кристално крило доаѓа во пакет од 12 шишиња за да обезбеди изобилство на снабдување дома или комерцијална кујна. Кристален оригинален сос од крило : Повеќе вкус на путер. Кошер. 12 мл путер сос од крило по шише.

За производот

Купувачите избираат и