.

.

Време и Tru женски обичен плетен мото -јакна

Време и Tru женски обичен плетен мото -јакна

оценки:

DEN 847.84
Од стока
Достапно.

Мото -јакната добива модерно ажурирање со мек плетен дизајн. Проширете ја вашата надворешна облека за поладни температури и меѓу деновите со оваа обична женска поштенска јакна од време и TRU. Предните џебови од поштенски ја одразуваат класичната мото силуета додека ги одржуваат вашите најважни работи. Womenенска патент-плетена мото-јакна од време и приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи со големина S. Затворање на поштенски патент од предната страна. Враќач на вратот. Зип џебови однапред. Долги ракави. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и