.

.

Sofia Farmsенски женски чии супер високи шорцеви

Sofia Farmsенски женски чии супер високи шорцеви

оценки:

DEN 224.32
Од стока
Достапно.

На сите ни требаат тој пар отсечен тексас шорцеви што ги достигнуваме за време на премногу жешките викенди. Овие тексас шорцеви од фармерките на Софија ги започнуваат вашите викенди без грижа со трендовски должина и силуета. Спарете ги овие кратки шорцеви со врвот без ракави во сончеви денови или пулвер со долг ракав за оние ноќни и пријатни ноќи. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : todas necesitamos esos shorts de mezclilla recortados que queremos llevar durante ес казни де semana demasiado calurosos. ESTOS Shorts de Mezclilla de Sofia фармерки ИНИЦИН ТУС ПАРНИ ДЕ СЕМАНА СИН ПРЕДОКУПИОНИЦИ CON un largo y una silueta de moda. Комбинација естес шорцеви con una blusa sin manga para los días soleados o un un suéter de manga larga para esas noches casuales, frescas y acogedoras. Ексклузивен en. Материјал : 99% памук/1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Модел е 5'9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla 4. Fit : Опуштено/Talle Holgado. Rise and Inseam : Super High пораст; 3-1/2 " inseam/tiro superalto; 3-1/2 ”de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчето со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : 5 џебови држат најважни работи/5 Bolsillos para lo Esencial. Карактеристики : суровини полите; Детали за полесни миења/Ruedo con borde sin acabado; detalles desgatados en los desteñidos claros. Зошто ќе го сакате : Супер висока пораст со дизајн инспириран од прекин-Хело, лето! Ел Естило Рекордо, Пара Дарл Ла Биенвенида Ал Верано. нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и