.

.

Време и Тру, женски и женски плус големина ребра за долгорочно бикини врвот на бикини

Време и Тру, женски и женски плус големина ребра за долгорочно бикини врвот на бикини

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Подгответе се за забава на сонце во ова време и Tru Rib Longline бикини врвот за жени и жени со плус големина. Без разлика дали сте на плажа или на базенот, сигурно е дека ќе ви биде главен летен дел, во кој има ласкави длабоки V-вратови и задните ленти за крцкање со затворање на вратоврска. Ребрежната текстура е неочекувано ажурирање што ќе го сакате. Спарете го со координативното дно (продадено одделно). Исклучиво на. Материјал : Материјал : 85% најлон/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. тип на чаши : зашиени чаши. Затворање : Враќање на вратата. Ремени : Ремени на грбот со прилагодлива вратоврска. Деколте : V-вратл. Карактеристики : ребрести текстура; долга линија. Emsенски и жени плус со големина ребра, долгорочно бикини од време и TRU. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно.

За производот

Купувачите избираат и