.

.

Tru Self Women's Women Plus Size Size Roph Christ Swee Ti-Dye Ti-Dye

Tru Self Women's Women Plus Size Size Roph Christ Swee Ti-Dye Ti-Dye

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Класичен до јадрото, маицата за боја на Tru Self, ги одржува вашите основи на точка со трендовски дизајн на капка рамо и живописно печатење на сите. Пар со што било од фармерки до џогери и вашиот обичен изглед е подготвен да оди! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Печатење на сите; џеб на лепенка во градите; капка раменици. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за вратоврска за жени од Tru Self.

За производот

Купувачите избираат и