.

.

Avene Suncare SPF минерален крем за чувствителни области - 0. мл

Avene Suncare SPF минерален крем за чувствителни области - 0. мл

оценки:

DEN 482.24
Од стока
Достапно.

Нема бели ленти многу висока заштита од сонце за сува чувствителна кожа на лицето. Отпорна на вода, Авене термичка изворска вода, со смирувачки и анти-иритирачки својства. Богата, кремаста текстура што ја хидрира* сува чувствителна кожа на лицето. Отпорна на вода, Авене термичка изворска вода, со смирувачки и анти-иритирачки својства. Богата, кремаста текстура што ја хидрира* сува чувствителна кожа на лицето.

За производот

Купувачите избираат и