.

.

Колачињата Гоја ду Божиќ Октогон

Колачињата Гоја ду Божиќ Октогон

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Dux Holiday Variety Pack е тука! Слатки колачиња со забавни Божиќни форми и удобен пакет за празнични прослави. Целокупните моменти на животот, вклучително и навидум обичните, можат да станат посебни, незаборавни и вкусни. Тоа е причината зошто Дукс Холидеј е тука .. да бидеме дел од сите прослави и секоја посебна пригода за време на сезоната на празници, додаваме сладост и забава во овие уникатни моменти. Овој пакет сорта е подготвена за вас да уживате со вашите најблиски. Што чекаш? Ние сакаме да ги зближиме луѓето, затоа имаме толку многу опции да избереме за секој вкус! Во оваа нова празнична презентација, тие се совршена опција за вашите собири или да дадат како подарок. Тие исто така имаат после употреба! Нова декорација или нешто за чување на вашите украси за одмор, користете ја вашата креативност! Сè е за споделување и славење со вашите најблиски. Оваа сорта за сорта вклучува вкусни разновидни колачиња совршени за да ги задоволат сите за време на ова специјално време од годината., Колачињата доаѓаат во разновидни форми и прекрасни вкусови кои вклучуваат : слатки колачиња со вкус на ванила, колачиња со чоколадо и ванила исполнети со вкусен крем од ванила , слатки колачиња покриени со чоколадо и исушени, и златни колачиња со црвени и зелени прскалки., Бидејќи имате покриена предност на сите, ова е совршена мешавина за посебен Божиќен подарок и собирање со семејството и пријателите., Калајот може да се користи како декорација при сервирање или за складирање на празнични украси по консумирање на прекрасни колачиња. Тој може да се реализира и се користи за одржување на свежината на колачињата.

За производот

Купувачите избираат и