.

.

Бесплатно склопување женски вратоврска вратот замав со долги ракави

Бесплатно склопување женски вратоврска вратот замав со долги ракави

оценки:

DEN 351.84
Од стока
Достапно.

Врвот на вратот на вратот на слободното склопување, што е совршена рамнотежа помеѓу обичниот и облечен, со својот класичен изглед, сонувачко-мекото чувство и без напор разноврсност. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Сплит деколте со прилагодлива вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги блузонски ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Светло тресење на деколте за лесно вклопување и чувство; Супер-мека ткаенина. Врвот на вратоврската за вратоврска од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

За производот

Купувачите избираат и