.

.

Brapyенски маичен градник за маица, големини од 34b до 42dd

Brapyенски маичен градник за маица, големини од 34b до 42dd

оценки:

DEN 1279.20
Од стока
Достапно.

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Поддршка на бистата без додавање на најголемиот дел… градник за маица ги добива пофалбите што ги заслужува! Поставете го вашиот изглед со градник за маици на oyојспун, во кој има мека, флексибилна покриеност и поддршка за подлога за лифт со природен изглед. Дво-крилја лежат рамно под облеката за елегантна силуета без разлика дали носите мета, резервоар или омилен фустан-од опуштено до тенок ансамбли, ние ве покривме. Материјал : 79% најлон/21% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 34b. Вид на чаши : мека и флексибилна. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : лесно наредени; Design Design обезбедува дополнителна поддршка. Затворање : Прилагодливо затворање на кука и око на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Дво-крилјата обезбедуваат мазнење од страна и грб и лежат рамно под облеката. Brainенски маички за маичка од градник од oyојспун.

За производот

Купувачите избираат и