.

.

Goodyear издржливост RSA 265 75R22. 138L G комерцијална гума

Goodyear издржливост RSA 265 75R22. 138L G комерцијална гума

оценки:

DEN 1824.00
Од стока
Достапно.

Goodyear Endurance RSA 265/75 R22.5 138 L GOVERVIEWDesigned for low downtime and low operating costs, the Goodyear Endurance RSA is a commercial tire that features a low rolling resistance designed for better fuel efficiency, a long-wearing tread compound, damage-resistant design, и длабока длабочина на шара. Дизајнот на ниска отпорност на тркалање ја подобрува ефикасноста на горивото. Гумено соединение отпорно на оштетување ја штити гумата од оштетување. Соединение на шара дизајнирано за долго абење. Длабока длабочина на шарата за силна влечење и перформанси, дури и како што носи гумата. Големина : 265/75 R22.5. Опсег на оптоварување : G. Производот може да варира од слика. Не е вклучено тркало/раб.

За производот

Купувачите избираат и