.

.

Stuple Industries Најдобри работи со инспиративен дизајн на зелено злато инспиративен збор врамно wallидна уметност од Ziwei li

Stuple Industries Најдобри работи со инспиративен дизајн на зелено злато инспиративен збор врамно wallидна

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.

За производот

Купувачите избираат и