.

.

Kesmec linerlock портокал G10

Kesmec linerlock портокал G10

оценки:

DEN 1439.84
Од стока
Достапно.

Затворено : 4,5 "; сечило : 3,5 " L VG10 не'рѓосувачки L стандарден раб л сатен финиш; Рачка : портокалова L G10; Други информации : Слот за палецот l Thumb ridge l Pocket Clip l Lanyard Doad. Бокс. Kesmec linerlock портокал G10.

За производот

Купувачите избираат и