.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плетена фустан за обвивка од ФАУ

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плетена фустан за обвивка од ФАУ

оценки:

DEN 607.84
Од стока
Достапно.

Додадете го овој фустан од фармерките на Софија од Софија Вергара во вашата гардероба ИТ-список со ласкаво здолниште на Драпеј Макси со нивоа рафли. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Agerga este vetido de sofia jeans de sofia vergara a la lige de variations de tu gardarropa con su ancantadora falda drapeada larga hasta el tobillo y volantes escalonados. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Приближно. 57 "Долги од центарот на задниот врат/Ларго Апроксимадо де 57" desde el centro de la parte posterior del cuello. Maxi должина/largo hasta el tobillo. Surplice v-neck; ruffle front; faux style wrap/cuello en v traslapado; frente con volantes; estilo envovente falso. Завиткано јасен за да ја извалкате половината/cinta amarrada a la cintura. Прилагодливи ленти за шпагети/tirantes fins ajustables. lided; tiered Scirt/sin forro; Falda Escalonada. Кента за печатење/tejido de punto; estampado контрастнотет, контрастрант, естаптоно; контрастрант од контрастно; . Културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и