.

.

Мало starвезда органско девојче PK со кратки ракави со кратки ракави, со големина на новороденче - месеци

Мало starвезда органско девојче PK со кратки ракави со кратки ракави, со големина на новороденче - месеци

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Вие и вашето бебе ќе ги сакате нашите каросерии затоа што тие се изработени од чист органски памук, што значи дека тие се меки меки, истегнати и одлични за играње или дремка. Толку лесно. Чист органски памук : еколошки, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето . етички произведени во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери . Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван, обработен и произведен во објект овластен ОЕКО-Текс . Пријателски за бебиња : Проширување на деколте за лесно и исклучување, без никел, без никел на засилени панели за брзо и Лесни промени во пелена, помалку намалување, етикета без ознаки нема да ја иритираат деликатната кожа на вашето бебе . Функционална : Вклучува повеќе каросерии во отпечатоци и цврсти, така што секогаш имате опција за резервна копија на рака, и опции за мешање и да се совпаѓаат со вашите омилени облеки . Можете да изберете да го носите сам или слоевит. Координативна торба за подароци за перење машина вклучена со избрани стилови.

За производот

Купувачите избираат и