.

.

Студените индустрии за рустикална бања Правила за миење на типографија за миење на рацете, 14, дизајн од Ким Ален

Студените индустрии за рустикална бања Правила за миење на типографија за миење на рацете, 14, дизајн од Ким

оценки:

DEN 783.04
Од стока
Достапно.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничките дела се однесуваат на : Правилата за бања мијат ставете го вашето седиште надолу за рацете да бидат уредни и уредни Исклучете ги лесните четки за забите, знак, рустикален. Дизајн од Ким Ален.

За производот

Купувачите избираат и