.

.

Време и TRU женски отворен џемпер од кардиган

Време и TRU женски отворен џемпер од кардиган

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Отворениот фронт кардиган од време и Тру, омилено цело време, на врвот на сè, од мета, резервоари и блузи за да го пополните вашиот изглед. Совршено преземање џемпер за студени ноќи. Исклучиво на. Материјал : 55% рециклиран полиестер/23% Рејон/12% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : лесна. Затворање : Отворен фронт. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Трим за ребра на плакетата, манжетните и полите. Openенски отворен фронт кардиган од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и