.

.

Beacon House Powell Gold Damask Medallion позадина

Beacon House Powell Gold Damask Medallion позадина

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Пауел злато Дамаск Медалјон Позадина од Beacon House. Оваа гламурозна златна позадина става современ вртеж на класична реклама за дизајн додава регален кукл од трепер. Културен и шик, со големи размери. Позадината за медалјон на Пауел Дамаск Медалјон е неоткриен не ткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 25,2 инчи со директен натпревар и може да се пее и може да се засадува. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Beacon House е збирка на класични дизајни за позадина, распоредени во свежи бои и скала за денешните палети. Подигнатите мастила и ефектите од дизајнерот текстура ги зголемуваат традиционалните инспирации. Beacon House Powell Gold Damask Medallion Wallpaper Неизлезен не ткаен материјал. Залепете го wallидот. Направено од влакнест материјал. 25,2 инчи повторете, директен натпревар. Создава хоризонтална секвенца на шема. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. 20,5 инчи од 33 стапала долга ролна. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

За производот

Купувачите избираат и