.

.

Сет на споменикот на Тампа Беј Баканиерс, близнаци

Сет на споменикот на Тампа Беј Баканиерс, близнаци

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Овој официјално лиценциран NFL "Споменикот " Двоен лист поставен од северозападната компанија ви овозможува да ја покажете гордоста на вашиот тим дури и додека спиете. Завршете го вашиот ансамбл за постелнина со повторување на печатењето на името и логото на омилениот фудбалски тим на овој комплет за близнаци. Перницата 20 ”x 30” е координирана на чаршафите, во кој има тимска кацига. Овој сет доаѓа со еден рамен лист 66 "x 96", еден 39 "x 75" опремен лист со џеб од 12 ", и една перница со стандардна големина и одговара на повеќето кревети со двојна големина. Покажете го вашиот тим гордост, ден или ноќ со овој сет на 100% полиестерски лист. Машина за перење. Официјално лиценцираниот двоен лист „Споменик“ на НФЛ поставен од северозападната компанија ги карактеризира името и логото на вашиот тим како повторувачка шема. Сетот доаѓа со 1 рамен лист 66 "x 96", еден 39 "x 75" опремен лист со џеб од 12 "и една перница со стандардна големина (20" x 30 "). 100% полиестер.

За производот

Купувачите избираат и