.

.

Обединети ткајачи Драхма Веста Транзициски граничен тркач килим, беж, 2'7 7'4

Обединети ткајачи Драхма Веста Транзициски граничен тркач килим, беж, 2'7 7'4

оценки:

DEN 1545.28
Од стока
Достапно.

Луксузот и елеганцијата го опфаќаат овој исклучителен преоден килим. Користењето на топла крем обоена позадина со неутрален беж и кафеав Fleur de Lis дизајн ќе биде совршен додаток на вашата соба dã © Cor за елоквентна привлечност. Овој зачудувачки машински килим има рачно врежан дизајн и е отпорна на дамки и избледени за вашите потреби за живот. Дизајнер традиционален изглед и чувство со убави мулти бои на слонова коска од бело и беж кафеава боја. Машина ткаена од олефин и полипропилен за издржливост и лесна нега. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

За производот

Купувачите избираат и