.

.

Мебел на Америка Бернал подложни фиоки - сет од 3, бели

Мебел на Америка Бернал подложни фиоки - сет од 3, бели

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Додадете дополнителен простор во вашата спална соба со фиоките за Бернал под кревет. Три фиоки за складирање со тркала и едноставни тркалезни копчиња за стилски, топол допир. Совршено се вклопуваат под близнак, овие фиоки нудат доволно простор за складирање на облека или дополнителни ќебиња! Мебел на Америка Бернал подложни фиоки - сет од 3, бело вклучува : три (3) фиоки за складирање на подлога. Стил : Преоден. Заврши : Бело. Материјали : цврсто дрво, фурнир од дрво. Три фиоки за обилен простор за складирање. Едноставни тркалезни копчиња. Лесни тркала за ритам. Совршен под простор за складирање во кревет. Поддршка на нозете во средина. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : Севкупни димензии : 74,75 "W x 18.5" D x 11.75 "H. Тежина на производот : 39 bs. Кликнете овде за да го видите упатството за собрание за мебелот на Америка Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има Вашиот грб. Ние сме повеќе од само деловно работење.

За производот

Купувачите избираат и