.

.

Lifeивотната кујна риклирана карфиол Теријаки пилешка чинија оброк, Оз

Lifeивотната кујна риклирана карфиол Теријаки пилешка чинија оброк, Оз

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Lifeивотната кујна соборен карфиол Теријаки пилешки чинија Замрзнат оброк нуди вкусен оброк што одговара на вашиот животен стил без глутен. Lifeивотната кујна е иновативен бренд од готвачите што исто така ви носат посно кујна која нуди вкусна храна со хранливи материи и состојки направени за вашиот животен стил. Направено со 29 грама нето-јаглехидрати* и 18 грама протеини по порција, овој лесен за замрзнат карфиол сад има бело месо пилешко во слатка теријаки глазура со ориз од карфиол, едамам, моркови и брокула. Lifeивотната кујна нуди вкусни чинии направени со премиум состојки совршени за начин на живот без глутен. Заборавете на преземање, овој удобен замрзнат оброк без глутен е подготвен да ужива во неколку минути за вашата брза пауза за ручек на работа или лесна вечера дома на зафатени ноќни часови. Уживајте во вкусни замрзнати оброци и закуски направени со хранливи материи и состојки што одговараат на вашиот животен стил со животната кујна. Чувајте ја животната кујна микробранова оброк замрзнат додека не сте подготвени да се подготвите. *Нето јаглехидрати = g јаглехидрати - G влакна една кујна од 10 мл кујна кујна риклирана карфиол теријаки пилешка чинија замрзнат оброк. Замрзнатото вечера без животен стил на глутен е преполна со квалитетни состојки. Оваа замрзната чинија има пилешко бело месо во слатка глазура од теријаки со риболов карфиол, едамам, моркови и брокула. Овој оброк без глутен има 29 грама нето јаглехидрати* и 18 грама протеини по порција. Lifeивотната кујна Замрзнатите оброци се подготвени за неколку минути. Ставете го садот во микробранова печка и следете ги упатствата за готвење на пакетот. Чувајте ја животната кујна микробранова оброк замрзнат додека не сте подготвени да се подготвите. Снеп и ЕБТ квалификувана ставка.

За производот

Купувачите избираат и