.

.

Јакна со боја на дожд на момчињата на нација, со големини 4- & хаски

Јакна со боја на дожд на момчињата на нација, со големини 4- & хаски

оценки:

DEN 475.04
Од стока
Достапно.

Стилската заштита е сета негова со јакна со боја на дожд на Wonder Nation. Оваа јакна е водоотпорна и подготвена за што и да има неговиот ден. Исклучиво на. Модел на блокирање на бои. Прикачен аспиратор. Затворање на предниот патент. Две џебови. 100% полиестер; Јарем : 92% полиестер/8% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момци со боја на јакна со боја од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и