.

.

Como Blu Women'sенски плус големина на ринестон ТИМ-ДИЕ ДИЕ СВЕТСКИ СО РАГЛАН РАБОТИ

Como Blu Women'sенски плус големина на ринестон ТИМ-ДИЕ ДИЕ СВЕТСКИ СО РАГЛАН РАБОТИ

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Одете на Bling со џемпери за вратоврска на Como Blu. Симпатична и удобна, овој обичен омилен заслепување со расејување на столпчиња од раменици на рамената, но сепак го задржува својот лежерен став благодарение на моделот на вратоврска. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави на Раглан. Џебови : Ниту.Енски плус големина издлабена џемпер од вратоврска од COMO Blu.

За производот

Купувачите избираат и