.

.

Аудио A151p Балансирана слушалка за арматура во уво со вметнат микрофон и далечински управувач

Аудио A151p Балансирана слушалка за арматура во уво со вметнат микрофон и далечински управувач

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Вистинскиот израз на Music Detailed и природен звук Слушалките за арматура во увото користат балансирани возачи на арматура за да произведат чист, точен звук, со што е лесно да се слушнат фини нијанси во вашата музика. Служливото куќиште елегантен ми доаѓа на ум кога го гледате црното куќиште со Хром акценти додека користите подеднакво исклучителен мек и флексибилен плетенка со кабел, кој има ниска микрофоника (кабелска бучава од кабелот триење против облека). Дизајнирано да се носи над увото со аголно вклопување, A151p ви дава часови удобност што го олеснува заборавањето на овие се во вашите уши, добро, освен одличниот звук што го слушате! MEE Audio A151 P балансирана слушалка за арматура во уво со вметнат микрофон и далечински управувач ефикасно ја елиминира неволјите да се заплеткаат со жици со голема слобода на движење. Компактен, исклучителен и преносен заработувач. Контрола на слушалките за далечински управувач за оптимални перформанси и максимална сигурност. Заради A151p обезбедува многу слобода со жична поврзаност. Дизајнот на микрофон на кабел обезбедува максимална удобност и лесно, без кавга што зборува. Карактеристики на конектор позлатен што обезбедува оптимална поврзаност за домашна стерео опрема. Откажувањето на бучавата ви овозможува да уживате во исклучително аудио искуство со максимална употребливост и потпирање. Интерфејсот на домаќинот Mini-телефон (3,5 mm) нуди сигурна поврзаност за максимална употребливост. Слушајте различни звуци од двата звучници во режимот на стерео звук. Слушалки за уво за удобно слушање.

За производот

Купувачите избираат и