.

.

Лесно-пишано девојче за девојче од вафли, големини со месеци-5t

Лесно-пишано девојче за девојче од вафли, големини со месеци-5t

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Удобно и пријатно време! Таа сигурно ќе изгледа симпатична и ќе се чувствува пријатно во овие хеланки на вафли со лесна пила. Овие симпатични хеланки доаѓаат со исмејувана мува со две копчиња и еластична лента за половината за лесен стил на влечење. Пријатна плетена вафла и работ на зелена салата додаваат инстант стил на нејзините нови омилени хеланки. Пар со симпатични тимови и врвови за да го заврши својот изглед. Само на. Материјал : 97% органски памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Еден задник џебови. Карактеристики : плетено вафли; работ на зелена салата. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Лесно-пишање девојки за девојки вафли плетени хеланки.

За производот

Купувачите избираат и