.

.

Сиетл Маринерс Главни нараквици на Бандц - морнарица сино сребро - нема големина

Сиетл Маринерс Главни нараквици на Бандц - морнарица сино сребро - нема големина

оценки:

DEN 95.84
Од стока
Достапно.

Понекогаш ви треба тој дополнителен мал удар на маринерс талент за големите игри! Дајте му на вашиот стил на Сиетл дополнително засилување кога ги спортувате овие забавни најголемиот дел од Бандц. Секој бенд има повторливи, разоткриени тимски графики. Тие исто така се малку затегнати, што ги прави совршен додаток за Mariners Fanatics млади и стари на ден на игра или кој било ден во неделата! Нараквица на Мал Банц на Мајтл Маринерс : Дебоцирани букви и логоа. Ластик. Увезени. Официјално лиценциран. Сет од 2.

За производот

Купувачите избираат и