.

.

1: Скала RC Yamaha Raptor 700R

1: Скала RC Yamaha Raptor 700R

оценки:

DEN 480.00
Од стока
Достапно.

1 : 6 скала RC 700 R Yamaha Raptor Toy е радио-контрола на целосна функција Јамаха Раптор 700 R со предниот, обратен погон и лево, десното управување. Комплетна е со предна и задна работна суспензија и вклучени светла со реален возач. Играчките за далечински управувач се секогаш популарен избор и кај деца и возрасни. Овој далечински управувач Raptor се препорачува за деца на возраст од 6 и повеќе години. Поставете ја својата имагинација на диво возење со оваа играчка Јамаха Раптор. Батериите се вклучени за ваша погодност. 1 : 6 скала RC 700 R Yamaha Raptor Toy : yamah со целосна функција. Предна и назад работна суспензија. Работни светла. Бара 5 батерии АА и една 9 V батерија (вклучена). Карактеристики Јамаха и возач. Примарни бои : бело, црно и сино. Пристигнува во декоративна прозорец кутија.

За производот

Купувачите избираат и