.

.

Warенското руно на Ворнер, наредени хулахопки, 4-пакувања

Warенското руно на Ворнер, наредени хулахопки, 4-пакувања

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Controlенските контролни врвни врвни хулахопки на Ворнер се дизајнирани за лесно и модерно поставување. Овие хулахопки со нозе ги чуваат нозете и нозете топли под здолништа, фустани или панталони без додадено најголемиот дел. Направени со бујна ткаенина и супер меко руно, овие хулахопки имаат удобен контролен врв што го елиминира врвот на мафинот без да копате во вашата кожа. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 4 пара хулахопки. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Карактеристики : подножје; Контрола на врвот на половината за да се спречи врвот на кифла; Подготвено руно. Подножјето на Ворнер, руно, наредени хулахопки за жени.

За производот

Купувачите избираат и