.

.

Сора домашна Пенсакола мулти -затворена перница на отворено кабел

Сора домашна Пенсакола мулти -затворена перница на отворено кабел

оценки:

DEN 799.84
Од стока
Достапно.

Започнете да креирате амбиент на отворено што можете да го одобрите со помош на оваа симпатична перница за клупи! Одликувајќи се со богата, мулти -боја на Пенсакола во прекрасна ткаенина од цветни модели, овој сет на перници е сигурен дека ќе додаде удобност во вашиот простор и ве охрабрува да уживате во свеж воздух многу почесто! Изработен од материјал за изведба токму тука во Северна Америка, оваа перница на клупата е изградена за да ги издржи целото сонце, дамки и временски услови што ви доаѓаат. Идеално за обична употреба во затворен простор и на отворено. Вклучува една (1) перница од клупа.

За производот

Купувачите избираат и