.

.

Време и време женски џемпер за везење со долг ракав

Време и време женски џемпер за везење со долг ракав

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Покажете го вашиот шик, обичен стил на излети од ладно време во овој џемпер со долг ракав од везови од време и TRU. Овој плетен џемпер за кабел за пулвер нуди димензија со пријатна стил. Плус манжетните со ребра и полите нудат полиран изглед со дополнителна удобност. За обична вибрација, спарете се со фармерки и патики, или облечете се со здолниште и чизми. Исклучиво на. Материјали : 60% BCI памук/ 40% акрилна нега : Машина за перење земја на потекло : Увезено вклопување : Опуштено вклопување на деколте : Отворено затворање на јака : Повлечете ги ракавите за стилизирање : Долг ракав, капка тежина на рамото : Кабел за средна тежина плетени карактеристики : ребрести манжетни и ребрести манжетни и Hemиркаат џемпер за везови со долги ракави, за жени од време и вистинито.

За производот

Купувачите избираат и