.

.

Чудо на екипажот за девојки на нација со долги ракави, големини 4- & плус

Чудо на екипажот за девојки на нација со долги ракави, големини 4- & плус

оценки:

DEN 288.00
Од стока
Достапно.

Нејзината зимска гардероба добива кул додаток со оваа џемпер на екипажот со долги ракави од Wonder Nation. Објавено во супер-меко руно со опуштено вклопување, оваа џемпер може да се спортува соло или да се постави над другите омилени за дополнителна топлина. Истакнати во најразлични опции во боја, таа може да најде чудо на нација на екипажот на екипажот за да одговара на нејзиниот личен стил! Исклучиво на. Материјал : 74% памук/26% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Детето цврсто пријатна обвивка за руно додава дополнителна топлина. Колче за екипаж со долги ракави за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и