.

.

Ournourneуни колекција женски лирик широка ширина на отворено квадратни пети пети сандали

Ournourneуни колекција женски лирик широка ширина на отворено квадратни пети пети сандали

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Прегледот на кросовер на потпетицата Лирик од Колекцијата на ourу Гурај зборува сам за себе. Овој ден за ноќно време е разиграно детален со квадратни и вегански кожни горе. Подготвен стапало и лента за шлаканица го завршува овој стил на широк широк ширина. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

За производот

Купувачите избираат и