.

.

Слатка нестресна меморија за пена Деми Подземен градник, стил SN6776

Слатка нестресна меморија за пена Деми Подземен градник, стил SN6776

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Искусете ултра удобност за совршено вклопување во девојчето Слатка Нестрема за пена. Овој градник за маица Деми се совпаѓа со вашата форма со нашата лесна мемориска пена. Ниското сечење деколте и прилагодливите ленти ве одржуваат најдобро во удобен градник што нема да ве тежат надолу. Maidenform Sweet Nothings Memory Memory Demi Perterwire Bra. Ултра лесна меморија за пена во форма на облик на вашата форма за персонализирано вклопување. Супер мека ткаенина за удобност. Пената за меморија со мала тежина нема да ве тежи надолу. Суптилен лифт за форма прилагодена за големината на вашата чаша. Ново Деми деколте за решенија за гардероба. Стил SN6776.

За производот

Купувачите избираат и