.

.

Уметничка галерија на ремек -дело Три дланки од Јан Вајс Канвас Уметнички печати 30 30

Уметничка галерија на ремек -дело Три дланки од Јан Вајс Канвас Уметнички печати 30 30

оценки:

DEN 1530.08
Од стока
Достапно.

Донесете малку од тропските предели дома со вас со овој стилски печатење на платно во кои се детализирани три линчни палми изречени со рафали со живописна боја. Овие три дланки се поставени против позадина што е преплавена со тиркизни, сини и перивинкли бои што навистина ги прават овие дланки да се појават со живописна брилијантност. Изведени со исклучителни детали што можат да се видат во рамките на секоја четка, овој зачудувачки принт е прекрасно парче за вашата бања со теми од плажа, дневна соба или како самостоен принт на крајот на долг ходник. Направено со супериорна технологија за печатење, добивате висококвалитетно завиткано платно печатење со исклучителни детали по прифатлива цена. Плус, со целосно печатење со крварење, вашето ново уметничко дело ја исполнува целокупната платно, елиминирајќи ја потребата за кадрирање и правење виси ветер. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Фотографско печатење со висока дефиниција. Избриши чисти.

За производот

Купувачите избираат и