.

.

Држава Вашингтон 18 x18 плочки за теписи

Држава Вашингтон 18 x18 плочки за теписи

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Дали сакате да ја покажете гордоста на вашиот тим на голем начин? Плочките за теписи се одлични за пештерите на човекот, просториите за игри и подрумите! Плочките се лесни за инсталирање, само користете ги лентите за лепило што се вклучени. 10 тимски плочки и 10 плочки во боја на акцент покриваат 45 Св.ф. кога се собраа. Лиценцирани производи.

За производот

Купувачите избираат и