.

.

Сиракуза портокалова реверзибилна декоративна перница

Сиракуза портокалова реверзибилна декоративна перница

оценки:

DEN 399.20
Од стока
Достапно.

Колеџот опфаќа бренд NCAA лиценциран од 16 инчи од 16 инчи перница е направена од 100 проценти полиестер. Оваа двојна еднострана перница покажува различна шема на бои и комбинација на лого од двете страни за живописно обоена, убав изглед двострана перница. Исполнети со убаво и меки поли полнење, ова е одлична перница не само да се користи како декорација во вашата фан -зона, човечка пештера или соба за гости, туку да се користи за да се одмори после долг ден на опашката и навивањето на вашиот омилен тим . Препорачуваме да забележите чисто или миење на рацете со лесен детергент и да оставите да се исуши воздухот. Ова содржи 1 перница. Официјално лиценциран. Печатени, исечени, зашиени и исполнети токму тука во САД. Светли, живописни бои и логоа од двете страни на перницата. Мерки 16 x 16 x 6. Одличен шарен додаток на секоја просторија или кревет. Може да се користи како декоративен акцент или како мека перница за одмор. Официјално лиценцирани тимски бои и логоа.

За производот

Купувачите избираат и