.

.

Главни трпезариски сет, еспресо, еспресо

Главни трпезариски сет, еспресо, еспресо

оценки:

DEN 8975.84
Од стока
Достапно.

Користете ги главните места со пет парчиња трпезарија во вашата трпезарија или кујна за да додадете пизаз во вашата област за јадење. Се наоѓа четири лица удобно во столчиња со удобни, поделени перничиња за микрофибер седишта. Поканете ги пријателите или членовите на семејството за вашата следна вечера или игра ноќ со часови уживање и удобност. Овој сет за трпезариска маса за еспресо има чисти линии кои се модерен и функционален додаток на вашата кујна или трпезарија. Додадете стил и функција во вашата соба со сетот за јадење со пет парчиња. Со најразлични колекции на мебел што рефлектираат чист, модерен стил и едноставни форми што можат да се вклопат со скоро кој било стил на декор, мебелот за глава нуди нешто за секого. Внимавајте на парчиња спална соба, дневна, канцеларија и мебел за складирање во оваа категорија, вклучително и некои предмети за кои не се потребни алатки за склопување. Главни трпезарии сет со 5 парчиња, еспресо : 1 табела и 4 столици. Удобни, перничиња со микрофибер седишта. Богата еспресо завршница. Лесна грижа и склопување. Димензии на табелата : 44,5 "W x 27,5" D X 29.55 "H. Димензии на столот : 17,75" W x 20 "D X 35.75" H. Модел# MS95-010-103-02.

За производот

Купувачите избираат и