.

.

Chaps машки ориз плете Стемфорд четврт -коцки за потсмев -големина на XS до 4xB

Chaps машки ориз плете Стемфорд четврт -коцки за потсмев -големина на XS до 4xB

оценки:

DEN 304.00
Од стока
Достапно.

Комплетот со текстура со текстура со оризови џемпер е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копче или маица за деновите и вонредните денови. Меко памучно предиво. Стилски текстуриран бод. Четвртина поштенски. Разновидно парче слоеви. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и