.

.

Следни иновации Геко wallидна уметност - сет од 3

Следни иновации Геко wallидна уметност - сет од 3

оценки:

DEN 431.84
Од стока
Достапно.

Во три прекрасни уникатни завршувања во боја, следните иновации Gecko Wall Art - сет од 3 се позитивни за прилагодлив дисплеј. Изработено од издржлив челик и обложена со прав за финиш отпорен на 'рѓа, ова wallидно уметничко парче е погодно за виси во затворено или на отворено. Димензии : 6 W X 1 D X 12 H во . трајна и цврста челична конструкција. Внатрешна или надворешна употреба. Браун и зелена отсечени гекоси. Прилагодливи со компоненти што се наведнуваат. Подготвени да се дружите со вклучен хардвер. Вклучува 3 парчиња.

За производот

Купувачите избираат и