.

.

Девојки од слатка пеперутка Децата кои трепкаат врвот и здолништето поставено со вратоврска за коса, 2-парчиња, големини 2T-4T

Девојки од слатка пеперутка Децата кои трепкаат врвот и здолништето поставено со вратоврска за коса, 2-парчиња,

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Играјте го денот надвор во симпатичен стил со сетот на слатка пеперутка и здолниште. Овој Sassy сет има врвен без ракави со трепкање на шутница, координативно здолниште на рифли-хем и симпатична криза за коса за да го надмине нејзиниот изглед кон совршенство. Тоа е облека од глава до пети, таа е сигурна дека ја сака и може да се носи и како одвојување ако е во расположение за мешавина и натпревар. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : горе, здолниште и вратоврска за коса. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; деколте со лажичка со распрскувач; без ракави; печатење на сите. Карактеристики на здолниште : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Акцент на зелена салата; Руфл полите; печатење на сите. Девојки девојки врвни и здолништа поставени од слатка пеперутка.

За производот

Купувачите избираат и