.

.

Момчиња печатат стебла за пливање, големини 4-18

Момчиња печатат стебла за пливање, големини 4-18

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Тој ќе изгледа кул во базенот со овие стебла за пливање за пливање од Swimfix. Дизајниран со лесна, ткаенина за брзо сушење и мека мрежна лагер за да му помогне да го одржува удобно цел ден, тие имаат рејтинг UPF50+ за да му помогнат да го задржи заштитен без разлика каде го одведуваат неговите авантури на отворено. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Слики за пливање. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : 1 задниот џеб. Карактеристики : UPF50+ заштита од сонце; Брза ткаенина за сушење; Мека лагер; Faux лета; печатење на сите. Момци за пливање на пливање печати стебла за пливање од Swimfix.

За производот

Купувачите избираат и